Juniori A U19 Elită (născuţi după 1 ianuarie 1999)
Etapa 14:
FC Viitorul - Dunărea Călărași 12-0 (Radu Boboc 19, Romeo Bănică - FOTO 29, 34, 46, 51, 58, 70, Cezar Mihalache 40, Mihai Ene 44, Raul Vidrăsan 75, Rareș Oană 83, Darius Vultur 89)
CSM Poli Iași - CSS Târgoviște 3-0
FC Voluntari - Concordia Chiajna 1-2
Viitorul Argeș - Dinamo București 1-2
Juventus București - LPS Iași 6-1
Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor U19, Seria EST.

Juniori B U17 Elită (născuţi după 1 ianuarie 2001)
Etapa 14:
FC Viitorul - Dunărea Călărași 2-2 (Remus Mihai 6, 16 / Costin Petre 35, Mihnea Bucur 76-pen.)
LPS Piatra Neamț - Petrosport Ploiești 1-2
Regal Sport București - Concordia Chiajna 2-0
Steagu Roșu Brașov - Dinamo București 0-3
Juventus București - Sporting Juniorul Vaslui 1-1
Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor U17, Seria EST.

Juniori C U15 (născuţi după 1 ianuarie 2003)
Etapa 18:
Portul Constanța - FC Viitorul 1-3 (Tănasă, Radaslavescu, Burcă)
Axiopolis Cernavodă - ACSSC Farul 1-6
CS Năvodari - ACS Performer 6-1
Academia Farul II - Kinder Constanța 0-11
Academia Farul - Viitorul Fîntînele 5-2
CSO Ovidiu - ASSF Mangalia 0-3 (gazdele s-au retras din campionat)
Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor C U15.

Juniori D U13 Elită (născuţi după 1 ianuarie 2005)
Etapa 18:
Carsium Hîrșova - FC Viitorul 0-1 (Chiper)
Axiopolis Cernavodă - ACSSC Farul 1-2
CS Năvodari - ACS Performer 2-7
CFR  Constanța - Kinder Constanța 0-1
Academia Farul - Viitorul Fîntînele 6-1
FC Viitorul II - ASSF Mangalia - AMÂNAT
Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor D U13.

Juniori E U11 Elită (născuţi după 1 ianuarie 2007)
Etapa 15:
FC Viitorul - Sporting Năvodari 12-0 (Roman 4, Tănase 4, Pătru, Cornei, Popa și un autogol)
ASSF Mangalia - Academia Farul 1-9
ACSSC Farul - Academia Hagi 2008 - AMÂNAT (se va juca miercuri, 18 aprilie, ora 18.00, Complex Farul)
CS Năvodari - ACS Performer 2-6
ACS Luceafărul Constanța - Victoria Cumpăna 1-1
Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor E U11.