Juniori A U19 Elită (născuţi după 1 ianuarie 1999)
Etapa 5:
Dunărea Călărași - FC Viitorul - AMÂNAT (se va juca pe 29 noiembrie)
CSS Târgoviște - CSM Poli Iași 0-6
Concordia Chiajna - FC Voluntari 1-0
Dinamo București - Viitorul Argeș 2-0
LPS Iași - Juventus București 2-3
Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor U19, Seria EST.

Juniori B U17 Elită (născuţi după 1 ianuarie 2001)
Etapa 5:
Dunărea Călărași - FC Viitorul 1-2 (Mihnea Bucur 38 / Darius Mureșan 10, Antonio Vlad 46)
Petrosport Ploiești - LPS Piatra Neamț 0-4
Concordia Chiajna - Regal Sp. București 1-0
Dinamo București - Steagu Roșu Brașov 5-1
Sporting Juniorul Vaslui - Juventus București 1-1
Miercuri (8 noiembrie), într-o restanță din etapa a 3-a:
LPS Piatra Neamț - FC Viitorul 0-2 (Antonio Dumitrescu 55, Vlăduț Ștefănescu 63)
Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor U17, Seria EST.

Juniori C U15 (născuţi după 1 ianuarie 2003)
Etapa 11:
FC Viitorul - ACSSC Farul  4-2 (Puiu, Lazăr, Remus Pârnău - FOTO, Oroian)
Viitorul Fîntînele - ACS Performer 1-3
Kinder Constanța - CS Năvodari 5-2
ASSF Mangalia - Axiopolis Cernavodă 9-0
Academia Farul II - Portul Constanța 3-0
CSO Ovidiu - Academia Farul 1-2
Joi (16 noiembrie), restanță din etapa a 2-a:
Kinder Constanța - ACSSC Farul (joi - 16 noiembrie, ora 15.00, teren Voința)
Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor C U15.

Juniori D U13 Elită (născuţi după 1 ianuarie 2005)
Etapa 11:
FC Viitorul - ACSSC Farul  13-0 (Sandu 6, Mazilu 4, Banu, Căpăţână, Pariza)
Viitorul Fîntînele - ACS Performer 0-10
Kinder Constanța - CS Năvodari 6-1
ASSF Mangalia - Axiopolis Cernavodă 3-1
CFR Constanța - Carsium Hîrșova 3-0
FC Viitorul II - Academia Farul (miercuri - 15 noiembrie, ora 15.00, Complex Academia Hagi)
Miercuri (15 noiembrie), restanță din etapa a 2-a:
Kinder Constanța - ACSSC Farul (miercuri - 15 noiembrie, ora 15.30, teren Voința)
Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor D U13.

Juniori E U11 Elită (născuţi după 1 ianuarie 2007)
Etapa 9:
FC Viitorul - ASSF Mangalia 12-0 (Cornei 3, Nanciu 3, Tănase 2, Băncilă 2, Popa, Roman)
CS Năvodari - ACSSC Farul 1-6
ACS Luceafărul Constanța - Academia Farul 2-0
Victoria Cumpăna - Sporting Năvodari 2-0
Academia Hagi 2008 - ACS Performer 9-0 (Pătru 3, Dragomir 2, Lehăduş, Dimcică, Gheorghe, Frunză)
Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor E U11.