Juniori A U19 - Liga Elitelor (născuţi după 1 ianuarie 2000)
Etapa 14:
AFK Csikszereda II - Petrosport Ploiești (duminică, ora 12.00)
FC Viitorul - Sport Team București (sâmbătă, ora 12.00, Complex Academia Hagi)
Dinamo București - CSA Steaua (sâmbătă, ora 12.00)
LPS Galați - FCSB (sâmbătă, ora 12.00)
Ceahlăul Piatra Neamț - Sporting Vaslui (duminică, ora 12.00)
Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor U19, Liga Elitelor, Seria Est.

Juniori B U17 - Liga Elitelor (născuţi după 1 ianuarie 2002)
Etapa 14:
ACS Tâmpa - Concordia Chiajna (duminică, ora 14.00)
FC Viitorul - FC Voluntari (sâmbătă, ora 14.00, Complex Academia Hagi)
Dinamo București - Rapid București (sâmbătă, ora 14.00)
LPS Focșani - FCSB (sâmbătă, ora 14.00)
Ceahlăul Piatra Neamț - Poli Iași (duminică, ora 14.00)
Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor U17, Liga Elitelor, Seria Est.

Juniori C U15 - Liga Elitelor (născuţi după 1 ianuarie 2004)
Etapa 9:
Callatis Mangalia - Kinder Constanța (sâmbătă, ora 13.00, stadion Central Mangalia)
Dunărea Călărași - AS CS Farul (sâmbătă, ora 10.00, stadion Prefab Modelu)
Unirea Slobozia - FC Viitorul (sâmbătă, ora 11.00, stadion 1 Mai Slobozia)
Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor C U15.

Juniori D U13 (născuţi după 1 ianuarie 2006)
Etapa 16:
AS CS Farul - FC Viitorul 2006 (sâmbătă, ora 11.00, teren sintetic Farul)
CS Năvodari - Axiopolis Cernavodă (duminică, ora 12.30, teren sintetic Chimia)
Callatis Mangalia - ACS Performer (sâmbătă, ora 10.00, stadion Central Mangalia)
SSC Farul - AS CS Farul II (sâmbătă, ora 16.30, stadion Central Mangalia)
Academia Hagi 2007 - Victoria Cumpăna (sâmbătă, ora 9.00, Complex Academia Hagi)
ACS Luceafărul stă.
Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor D U13.

Juniori E U11 (născuţi după 1 ianuarie 2008)
Etapa 18:
CS Eforie - ASSF Mangalia (vineri, ora 18.00, teren sintetic Eforie Nord)
Academia Hagi 2009 - AS CS Farul II (sâmbătă, ora 10.30, Complex Academia Hagi)
AS CS Farul - ACS Luceafărul (sâmbătă, ora 12.30, teren sintetic Farul)
Kinder Constanța - FC Viitorul 2008 (sâmbătă, ora 9.00, teren Techirghiol)
Victoria Cumpăna - AS CS Farul III (sâmbătă, ora 15.00, teren Cumpăna)
ACS Performer - Kinder Constanța II 5-1 - meci disputat joi
Miercuri (3 aprilie), într-o restanță din etapa a 17-a:
FC Viitorul 2008 - AS CS Farul 6-0 (Pascu 2, Tînjală 2, Pătru, Dragomir)
Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor E U11.