Juniori A U19 Elită (născuţi după 1 ianuarie 1999)
Etapa 4:
FC Viitorul - LPS Iași - AMÂNAT (se va juca pe 6 decembrie)
Juventus București - Dinamo București (sâmbătă, ora 12.00)
Viitorul Argeș - Concordia Chiajna (sâmbătă, ora 12.00)
FC Voluntari - CSS Târgoviște (sâmbătă, ora 12.00)
CSM Poli Iași - Dunărea Călărași (sâmbătă, ora 12.00)
Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor U19, Seria EST.

Juniori B U17 Elită (născuţi după 1 ianuarie 2001)
Etapa 4:
FC Viitorul - Sporting Juniorul Vaslui (sâmbătă, ora 12.00, Complex Academia Hagi)
Juventus București - Dinamo București (sâmbătă, ora 14.00)
Steagu Roșu Brașov - Concordia Chiajna (duminică, ora 14.00)
Regal Sport București - Petrosport Ploiești (duminică, ora 14.00)
LPS Piatra Neamț - Dunărea Călărași (sâmbătă, ora 14.00)
Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor U17, Seria EST.

Juniori C U15 (născuţi după 1 ianuarie 2003)
Etapa 10:
ACS Performer - FC Viitorul (sâmbătă, ora 9.00, teren ITC)​
ACSSC Farul - CSO Ovidiu (sâmbătă, ora 15.30, Complex Farul)​
CS Năvodari - Viitorul Fîntînele (duminică, ora 10.00, Complex Năvodari)​
Axiopolis Cernavodă - Kinder Constanța (sâmbătă, ora 10.00, teren Trust)​
Portul Constanța - ASSF Mangalia (sâmbătă, ora 14.30, teren Portul)​
Academia Farul - Academia Farul II
Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor C U15.

Juniori D U13 Elită (născuţi după 1 ianuarie 2005)
Etapa 10:
ACS Performer - FC Viitorul (sâmbătă, ora 10.30, teren ITC)
ACSSC Farul - FC Viitorul II (sâmbătă, ora 17.00, Complex Farul)​
CS Năvodari - Viitorul Fîntînele (duminică, ora 11.30, Complex Năvodari)​
Axiopolis Cernavodă - Kinder Constanța (sâmbătă, ora 11.30, teren Trust)​
Carsium Hîrșova - ASSF Mangalia (sâmbătă, ora 16.00, teren Portul)​
Academia Farul - CFR Constanța (sâmbătă, ora 10.00, Complex Farul)​
Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor D U13.

Juniori E U11 Elită (născuţi după 1 ianuarie 2007)
Etapa 8:
ACSSC Farul - FC Viitorul (duminică, ora 10.30, Complex Farul)​
ASSF Mangalia - Academia Hagi 2008 (sâmbătă, ora 10.00, Central Mangalia)​
Academia Farul - CS Năvodari (sâmbătă, ora 11.00, Complex Farul)​
Sporting Năvodari - ACS Luceafărul Constanța (duminică, ora 14.00, Complex Năvodari)​
ACS Performer - Victoria Cumpăna (sâmbătă, ora 13.00, Complex Farul)​
Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor E U11.