Juniori A U19 - Liga Elitelor (născuţi după 1 ianuarie 2000)
Etapa 13:
Sporting Vaslui - AFK Csikszereda II (sâmbătă, ora 12.00)
FCSB - Ceahlăul Piatra Neamț (duminică, ora 12.00)
CSA Steaua - LPS Galați (sâmbătă, ora 12.00)
Sport Team București - Dinamo București (sâmbătă, ora 12.00)
Petrosport Ploiești - FC Viitorul (vineri, ora 12.00)
Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor U19, Liga Elitelor, Seria Est.

Juniori B U17 - Liga Elitelor (născuţi după 1 ianuarie 2002)
Etapa 13:
Poli Iași - ACS Tâmpa Brașov (sâmbătă, ora 10.00)
FCSB - Ceahlăul Piatra Neamț (duminică, ora 10.00)
Rapid București - LPS Focșani (sâmbătă, ora 14.00)
FC Voluntari - Dinamo București (sâmbătă, ora 14.00)
Concordia Chiajna - FC Viitorul (sâmbătă, ora 14.00)
Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor U17, Liga Elitelor, Seria Est.

Juniori C U15 - Liga Elitelor (născuţi după 1 ianuarie 2004)
Etapa 8:
Kinder Constanța - FC Viitorul (sâmbătă, ora 10.00, teren Techirghiol)
AS CS Farul - Unirea Slobozia (sâmbătă, ora 10.00, teren CFR)
Callatis Mangalia - Dunărea Călărași (duminică, ora 12.00, teren Central Mangalia)
Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor C U15.

Juniori D U13 (născuţi după 1 ianuarie 2006)
Etapa 15:
FC Viitorul 2006 - Academia Hagi 2007 (sâmbătă, ora 12.00, Complex Academia Hagi)
Axiopolis Cernavodă - ACS Luceafărul (duminică, ora 11.00, teren Cernavodă)
ACS Performer - CS Năvodari (sâmbătă, ora 12.30, teren CFR)
Callatis Mangalia - SSC Farul (sâmbătă, ora 16.00, teren Central Mangalia)
Victoria Cumpăna - AS CS Farul II (vineri, ora 17.00, teren Cumpăna)
AS CS Farul stă.
Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor D U13.

Juniori E U11 (născuţi după 1 ianuarie 2008)
Etapa 17:
ASSF Mangalia - ACS Performer (sâmbătă, ora 13.00, teren Central Mangalia)
AS CS Farul II - CS Eforie (duminică, ora 10.15, teren sintetic Farul)
ACS Luceafărul - Academia Hagi 2009 0-1 (Racoviță) - meci disputat miercuri
FC Viitorul 2008 - AS CS Farul - AMÂNAT (se va disputa pe 3 aprilie)
AS CS Farul III - Kinder Constanța (duminică, ora 9.00, teren sintetic Farul)
Kinder Constanța II - Victoria Cumpăna (duminică, ora 11.30, teren Techirghiol)
Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor E U11.