Juniori A U19 - Liga Elitelor (născuţi după 1 ianuarie 2000)
Etapa 6:
AFK Csikszereda - Ceahlăul Piatra Neamț (duminică, ora 12.00)
LPS Galați - Sporting Vaslui (sâmbătă, ora 12.00)
Dinamo București - FCSB (sâmbătă, ora 12.00)
FC Viitorul - CSA Steaua (sâmbătă, ora 12.00)
Petrosport Ploiești - Sport Team București (sâmbătă, ora 12.00)
Miercuri (31 octombrie), într-o restanță din etapa a 2-a:
Dinamo - FC Viitorul 3-2 (Geani Crețu 6, Claudiu Stan 35, Gabriel Răducan 59 / Vlad Chera 38, Răzvan Matiș 90+3)
Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor U19, Etapa Preliminară, Seria a 5-a.

Juniori B U17 - Liga Elitelor (născuţi după 1 ianuarie 2002)
Etapa 6:
ACS Tâmpa Brașov - Ceahlăul Piatra Neamț (duminică, ora 14.00)
LPS Focșani - Poli Iași (sâmbătă, ora 10.00)
Dinamo București - FCSB (sâmbătă, ora 14.00)
FC Viitorul - Rapid București (sâmbătă, ora 14.00)
Concordia Chiajna - FC Voluntari (sâmbătă, ora 14.00)
Miercuri (31 octombrie), într-o restanță din etapa a 2-a:
Dinamo - FC Viitorul 3-5 (Dumitru Iosivoiu 48, Mustafa Bani 68-pen., Claudiu Budeanu 72 / Ștefan Bodișteanu 23, Louis Munteanu 30, 51, 90, Radu Pocol 86)
Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor U17, Etapa Preliminară, Seria a 5-a.

Juniori C U15 - Liga Elitelor (născuţi după 1 ianuarie 2004)
Etapa 2:
Kinder Constanța - Dunărea Călărași (sâmbătă, ora 10.00, teren Voința)
Callatis Mangalia - Unirea Slobozia (sâmbătă, ora 10.00, stadion Central Mangalia)
AS CS Farul - FC Viitorul (sâmbătă, ora 10.00, teren ITC)
Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor C U15.

Juniori D U13 (născuţi după 1 ianuarie 2006)
Etapa 9:
FC Viitorul 2006 - ACS Performer (sâmbătă, ora 9.00, Complex Academia Hagi)
Academia Hagi 2007 - ACS Luceafărul (sâmbătă, ora 10.30, Complex Academia Hagi)​
AS CS Farul II - CS Năvodari (duminică, ora 12.00, teren Farul sintetic)​
Victoria Cumpăna - Callatis Mangalia (sâmbătă, ora 14.00, teren Cumpăna)​
SSC Farul - AS CS Farul (sâmbătă, ora 11.30, teren Cumpăna)​
Axiopolis Cernavodă stă.
Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor D U13.

Juniori E U11 (născuţi după 1 ianuarie 2008)
Etapa 9:
ASSF Mangalia - AS CS Farul (sâmbătă, ora 13.00, stadion Central Mangalia)​
AS CS Farul II - Kinder Constanța (duminică, ora 9.00, teren Farul sintetic)​
Kinder Constanța II - ACS Performer (sâmbătă, ora 11.30, teren Voința)​
AS CS Farul III - CS Eforie (duminică, ora 11.00, teren Farul sintetic)​
FC Viitorul 2008 - Academia Hagi 2009 (miercuri - 7 noiembrie, ora 16.30, Complex Academia Hagi)​
ACS Luceafărul și Victoria Cumpăna stau.
Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor E U11.