Juniori A U19 Elită (născuţi după 1 ianuarie 1999)
Etapa 12:
FC Viitorul - CSM Poli Iași (miercuri, ora 12.00, teren sintetic Academia Hagi)
FC Voluntari - Dunărea Călărași (miercuri, ora 12.00)
Viitorul Argeș - CSS Târgoviște (miercuri, ora 12.00)
Juventus București - Concordia Chiajna (miercuri, ora 12.00)
LPS Iași - Dinamo București (miercuri, ora 12.00)
Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor U19, Seria EST.

Juniori B U17 Elită (născuţi după 1 ianuarie 2001)
Etapa 12:
FC Viitorul - LPS P. Neamț (miercuri, ora 14.00, teren sintetic Academia Hagi)
Regal Sport București - Dunărea Călărași (miercuri, ora 14.00)
Steagu R. Brașov - Petrosport Ploiești (miercuri, ora 14.00)
Juventus București - Concordia Chiajna (miercuri, ora 14.00)
Sporting Jun. Vaslui - Dinamo București (miercuri, ora 14.00)
Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor U17, Seria EST.

Juniori C U15 (născuţi după 1 ianuarie 2003)
Etapa 17:
FC Viitorul - Academia Farul (miercuri, ora 17.30, Complex Academia Hagi)
ACSSC Farul - Portul Constanța (marți, ora 9.00, Complex Farul)
ACS Performer - Axiopolis Cernavodă (miercuri, ora 9.30, teren ITC)
CS Năvodari - CSO Ovidiu 3-0 (oaspeții s-au retras din campionat)
Viitorul Fîntînele - Academia Farul (miercuri, ora 14.00, teren Fîntînele)
Kinder Constanța - ASSF Mangalia (joi, ora 9.30, teren Techirghiol)
Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor C U15.

Juniori D U13 Elită (născuţi după 1 ianuarie 2005)
Etapa 17:
FC Viitorul - Academia Farul (miercuri, ora 16.30, Complex Academia Hagi)
ACSSC Farul - Carsium Hîrșova (marți, ora 10.30, Complex Farul)
ACS Performer - Axiopolis Cernavodă (miercuri, ora 11.00, teren ITC)
CS Năvodari - FC Viitorul II (marți, ora 15.30, Complex Năvodari)
Viitorul Fîntînele - CFR Constanța (miercuri, ora 15.30, teren Fîntînele)
Kinder Constanța - ASSF Mangali (joi, ora 11.00, teren Techirghiol)
Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor D U13.

Juniori E U11 Elită (născuţi după 1 ianuarie 2007)
Etapa 14:
ACS Performer - FC Viitorul (marți, ora 17.00, Complex Farul)
Sporting Năvodari - ASSF Mangalia (miercuri, ora 17.00, Complex Năvodari)
Academia Farul - ACSSC Farul
Victoria Cumpăna - CS Năvodari (marți, ora 13.00, teren Cumpăna)
Academia Hagi 2008 - ACS Luceafărul Constanța (miercuri, ora 12.00, Complex Academia Hagi)
Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor E U11.