Juniori A U19 (născuţi după 1 ianuarie 1999)
Etapa 9:
FC Viitorul - FC Voluntari II (sâmbătă, ora 12.00, stadion Orășenesc Ovidiu)
Unirea Slobozia - CSA Steaua București (duminică, ora 12.00)
ACS Performer - Academia Farul (sâmbătă, ora 12.00)
Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor U19, Seria 6.

Juniori B U17 Elită (născuţi după 1 ianuarie 2001)
Etapa 9:
FC Viitorul - FC Voluntari II (sâmbătă, ora 14.00, stadion Orășenesc Ovidiu)
Unirea Slobozia - CSA Steaua București (duminică, ora 14.00)
ACS Performer - Academia Farul​ (sâmbătă, ora 14.00)
Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor U17, Seria 6.

Juniori C U15 (născuţi după 1 ianuarie 2003)
Etapa 5:
FC Viitorul - Academia Farul II (sâmbătă, ora 9.00, Complex Academia Hagi)
ACSSC Farul - Academia Farul (sâmbătă, ora 12.00, Complex Farul)
ACS Performer - Portul Constanța (sâmbătă, ora 9.00, teren ITC)
CS Năvodari - Axiopolis Cernavodă (duminică, ora 10.00, Complex Năvodari)​
Kinder Constanța - CSO Ovidiu (sâmbătă, ora 10.00, teren Voința)
Viitorul Fîntînele - ASSF Mangalia (duminică, ora 11.00, teren Fîntînele)
Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor C U15.

Juniori D U13 Elită (născuţi după 1 ianuarie 2005)
Etapa 5:
FC Viitorul - CFR Constanța (sâmbătă, ora 10.30, Complex Academia Hagi)
ACSSC Farul - Academia Farul 2-4 - meci disputat miercuri
ACS Performer - Carsium Hîrșova (sâmbătă, ora 10.30, teren ITC)
CS Năvodari - Axiopolis Cernavodă (duminică, ora 11.30, Complex Năvodari)​
Kinder Constanța - FC Viitorul II (sâmbătă, ora 11.30, teren Voința)
Viitorul Fîntînele - ASSF Mangalia (duminică, ora 12.30, teren Fîntînele)​
Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor D U13.

Juniori E U11 Elită (născuţi după 1 ianuarie 2007)
Etapa 3:
FC Viitorul - ACS Luceafărul Constanța (sâmbătă, ora 9.00, Complex Academia Hagi)
ASSF Mangalia - Victoria Cumpăna (duminică, ora 10.30, Central Mangalia)
ACSSC Farul - ACS Performer (vineri, ora 17.00, Complex Farul)
Academia Farul - Sporting Năvodari (sâmbătă, ora 10.30, Complex Farul)
CS Năvodari - Academia Hagi 2008 (sâmbătă, ora 14.00, Complex Năvodari)
Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor E U11.