Juniori A U19 - Liga Elitelor (născuţi după 1 ianuarie 2000)
Etapa 5:
Petrosport Ploiești - AFK Csikszereda II (sâmbătă, ora 12.00)
Sport Team București - FC Viitorul (sâmbătă, ora 12.00)
CSA Steaua - Dinamo București (sâmbătă, ora 12.00)
FCSB - LPS Galați (duminică, ora 12.00)
Sporting Vaslui - Ceahlăul Piatra Neamț (sâmbătă, ora 12.00)
Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor U19, Etapa Preliminară, Seria a 5-a.

Juniori B U17 - Liga Elitelor (născuţi după 1 ianuarie 2002)
Etapa 5:
Concordia Chiajna - ACS Tâmpa Brașov (sâmbătă, ora 14.00)
FC Voluntari - FC Viitorul (sâmbătă, ora 14.00)
Rapid București - Dinamo București (sâmbătă, ora 14.00)
FCSB - LPS Focșani (duminică, ora 14.00)
Poli Iași - Ceahlăul Piatra Neamț (sâmbătă, ora 14.00)
Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor U17, Etapa Preliminară, Seria a 5-a.

Juniori C U15 - Liga Elitelor (născuţi după 1 ianuarie 2004)
Etapa 1:
AS CS Farul - Kinder Constanța (sâmbătă, ora 10.00, teren ITC)
FC Viitorul - Callatis Mangalia (sâmbătă, ora 10.00, Complex Academia Hagi)​
Unirea Slobozia - Dunărea Călărași (sâmbătă, ora 14.00)
Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor C U15.

Juniori D U13 (născuţi după 1 ianuarie 2006)
Etapa 8:
Callatis Mangalia - FC Viitorul 2006 (vineri, ora 16.00, teren Central Mangalia)​
SSC Farul - Axiopolis Cernavodă (duminică, ora 11.00, teren GSIB)​
CS Năvodari - Victoria Cumpăna (sâmbătă, ora 10.00, teren Chimia Năvodari)​
ACS Luceafărul - AS CS Farul II (sâmbătă, ora 12.00, teren CFR)​
AS CS Farul - Academia Hagi 2007 (sâmbătă, ora 16.30, teren ITC)​
ACS Performer stă.
Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor D U13.

Juniori E U11 (născuţi după 1 ianuarie 2008)
Etapa 8:
Academia Hagi 2009 - ASSF Mangalia (sâmbătă, ora 10.30, Complex Academia Hagi)​
AS CS Farul - AS CS Farul II (duminică, ora 9.00, teren CFR)​
Kinder Constanța - ACS Luceafărul - AMÂNAT
Victoria Cumpăna - Kinder Constanța II (duminică, ora 10.00, teren Cumpăna)​
ACS Performer - AS CS Farul III 4-1 - meci disputat joi
CS Eforie - FC Viitorul 2008 (vineri, ora 16.00, teren sintetic Eforie Nord)​
Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor E U11.