Juniori A U19 - Liga Elitelor (născuţi după 1 ianuarie 2000)
Etapa 9:
FCSB - AFK Csikszereda II (duminică, ora 12.00)
CSA Steaua - Sporting Vaslui (sâmbătă, ora 12.00)
Sport Team București - Ceahlăul Piatra Neamț (sâmbătă, ora 12.00)
Petrosport Ploiești - LPS Galați (sâmbătă, ora 12.00)
Dinamo București - FC Viitorul - AMÂNAT (se va juca pe 24 aprilie)
Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor U19, Liga Elitelor, Seria Est.

Juniori B U17 - Liga Elitelor (născuţi după 1 ianuarie 2002)
Etapa 9:
FCSB - ACS Tâmpa Brașov (duminică, ora 14.00)
Rapid București - Poli Iași (sâmbătă, ora 12.00)
FC Voluntari - Ceahlăul Piatra Neamț (sâmbătă, ora 14.00)
Concordia Chiajna - LPS Focșani (sâmbătă, ora 14.00)
Dinamo București - FC Viitorul - AMÂNAT (se va juca pe 24 aprilie)
Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor U17, Liga Elitelor, Seria Est.

Juniori C U15 - Liga Elitelor (născuţi după 1 ianuarie 2004)
Etapa 6:
Kinder Constanța - AS CS Farul (sâmbătă, ora 10.00, teren Techirghiol)
Callatis Mangalia - FC Viitorul (sâmbătă, ora 10.00, Central Mangalia)
Dunărea Călărași - Unirea Slobozia (sâmbătă, ora 10.00, teren Dunărea 2)
Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor C U15.

Juniori D U13 (născuţi după 1 ianuarie 2006)
Etapa 13:
FC Viitorul 2006 - Victoria Cumpăna 10-0 (Sali 3, Popovici 3, Doicaru 2, Raftu, Cercel) - meci disputat miercuri
Axiopolis Cernavodă - Academia Hagi 2007 0-5 - meci disputat anul trecut
ACS Performer - AS CS Farul (sâmbătă, ora 14.00, teren CFR)
Callatis Mangalia - ACS Luceafărul (duminică, ora 11.00, teren Central Mangalia)
CS Năvodari - SSC Farul (duminică, ora 13.00, teren Chimia Năvodari)
AS CS Farul II stă.
Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor D U13.

Juniori E U11 (născuţi după 1 ianuarie 2008)
Etapa 15:
ASSF Mangalia - Kinder Constanța II (sâmbătă, ora 14.00, teren Central Mangalia)
AS CS Farul II - Victoria Cumpăna (duminică, ora 10.30, teren Farul sintetic)
ACS Luceafărul - ACS Performer (sâmbătă, ora 12.30, teren CFR)
FC Viitorul 2008 - CS Eforie (sâmbătă, ora 10.30, Complex Academia Hagi)
Kinder Constanța - Academia Hagi 2009 5-5 (C. Mihai 2, Pambuca 2, Goncear) - meci disputat joi
AS CS Farul - AS CS Farul III (duminică, ora 12.00, teren Farul sintetic)
Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor E U11.