Juniori A U19 Elită (născuţi după 1 ianuarie 1999)
Etapa 1:
FC Voluntari - FC Viitorul (sâmbătă, ora 12.00)
CSM Poli Iași - Viitorul Argeș (sâmbătă, ora 12.00)
Dunărea Călărași - Juventus București (duminică, ora 12.00)
CSS Târgoviște - LPS Iași (sâmbătă, ora 12.00)
Concordia Chiajna - Dinamo București (duminică, ora 12.00)
Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor U19, Seria 6.

Juniori B U17 Elită (născuţi după 1 ianuarie 2001)
Etapa 1:
Regal Sport București - FC Viitorul (duminică, ora 12.00)
LPS Piatra Neamț - Steagu Roșu Brașov (sâmbătă, ora 14.00)
Dunărea Călărași - Juventus București (duminică, ora 14.00)
Petrosport Ploiești - Sporting Juniorul Vaslui (sâmbătă, ora 12.00)
Concordia Chiajna - Dinamo București (duminică, ora 14.00)
Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor U17, Seria 6.

Juniori C U15 (născuţi după 1 ianuarie 2003)
Etapa 7:
FC Viitorul - Portul Constanța (sâmbătă, ora 9.00, Complex Academia Hagi)
ACSSC Farul - Axiopolis Cernavodă (sâmbătă, ora 10.00, Complex Farul)
ACS Performer - CS Năvodari (sâmbătă, ora 9.30, teren ITC)
Kinder Constanța - Academia Farul II (sâmbătă, ora 12.30, teren Voința)
Viitorul Fîntînele - Academia Farul (sâmbătă, ora 10.00, teren Fîntînele)
ASSF Mangalia - CSO Ovidiu (duminică, ora 10.00, Central Mangalia)
Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor C U15.

Juniori D U13 Elită (născuţi după 1 ianuarie 2005)
Etapa 7:
FC Viitorul - Carsium Hîrșova (sâmbătă, ora 10.30, Complex Academia Hagi)
ACSSC Farul - Axiopolis Cernavodă (sâmbătă, ora 11.30, Complex Farul)
ACS Performer - CS Năvodari (sâmbătă, ora 11.00, teren ITC)
Kinder Constanța - CFR Constanța (sâmbătă, ora 11.00, teren Voința)
Viitorul Fîntînele - Academia Farul (sâmbătă, ora 11.30, teren Fîntînele)
ASSF Mangalia - FC Viitorul II (duminică, ora 11.30, Central Mangalia)
Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor D U13.

Juniori E U11 Elită (născuţi după 1 ianuarie 2007)
Etapa 5:
FC Viitorul - ACS Performer (sâmbătă, ora 12.00, Complex Academia Hagi)
ASSF Mangalia - Sporting Năvodari (sâmbătă, ora 10.30, Central Mangalia)
ACSSC Farul - Academia Farul 1-9
CS Năvodari - Victoria Cumpăna (sâmbătă, ora 14.00, Complex Năvodari)
ACS Luceafărul Constanța - Academia Hagi 2008 (sâmbătă, ora 12.30, teren CFR)
Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor E U11.