Juniori A U19 Elită (născuţi după 1 ianuarie 1999)
Etapa 14:
FC Viitorul - Dunărea Călărași (duminică, ora 12.00, stadion Orășenesc Ovidiu)
CSM Poli Iași - CSS Târgoviște (sâmbătă, ora 12.00)
FC Voluntari - Concordia Chiajna (sâmbătă, ora 12.00)
Viitorul Argeș - Dinamo București (sâmbătă, ora 12.00)
Juventus București - LPS Iași (sâmbătă, ora 12.00)
Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor U19, Seria EST.

Juniori B U17 Elită (născuţi după 1 ianuarie 2001)
Etapa 14:
FC Viitorul - Dunărea Călărași (duminică, ora 14.00, stadion Orășenesc Ovidiu)
LPS Piatra Neamț - Petrosport Ploiești (sâmbătă, ora 14.00)
Regal Sport București - Concordia Chiajna (duminică, ora 14.00)​
Steagu Roșu Brașov - Dinamo București (duminică, ora 14.00)​
Juventus București - Sporting Juniorul Vaslui (sâmbătă, ora 14.00)
Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor U17, Seria EST.

Juniori C U15 (născuţi după 1 ianuarie 2003)
Etapa 18:
Portul Constanța - FC Viitorul (sâmbătă, ora 11.00, teren Portul)
Axiopolis Cernavodă - ACSSC Farul (sîmbătă, ora 10.00, teren Trust Cernavodă)
CS Năvodari - ACS Performer (duminică, ora 9.30, Complex Năvodari)
Academia Farul II - Kinder Constanța (sâmbătă, ora 9.00, Complex Farul)
Academia Farul - Viitorul Fîntînele (vineri, ora 17.00, Complex Farul)
CSO Ovidiu - ASSF Mangalia 0-3 (gazdele s-au retras din campionat)
Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor C U15.

Juniori D U13 Elită (născuţi după 1 ianuarie 2005)
Etapa 18:
Carsium Hîrșova - FC Viitorul (sâmbătă, ora 12.30, teren Portul)
Axiopolis Cernavodă - ACSSC Farul (sîmbătă, ora 10.00, teren Trust Cernavodă)
CS Năvodari - ACS Performer (duminică, ora 11.00, Complex Năvodari)
CFR  Constanța - Kinder Constanța (sâmbătă, ora 10.00, teren CFR)
Academia Farul - Viitorul Fîntînele (vineri, ora 18.30, Complex Farul)
FC Viitorul II - ASSF Mangalia (sâmbătă, ora 13.00, Complex Academia Hagi)
Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor D U13.

Juniori E U11 Elită (născuţi după 1 ianuarie 2007)
Etapa 15:
FC Viitorul - Sporting Năvodari 12-0 (Roman 4, Tănase 4, Pătru, Cornei, Popa și un autogol) - meci disputat miercuri
ASSF Mangalia - Academia Farul (sâmbătă, ora 11.00, Central Mangalia)
ACSSC Farul - Academia Hagi 2008 - AMÂNAT (se va juca miercuri, 18 aprilie, ora 18.00, Complex Farul)
CS Năvodari - ACS Performer (duminică, ora 14.00, Complex Năvodari)
ACS Luceafărul Constanța - Victoria Cumpăna (sâmbătă, ora 13.00, teren CFR)
Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor E U11.