Juniori A U19 - Liga Elitelor (născuţi după 1 ianuarie 2000)
Etapa 15:
Ceahlăul Piatra Neamț - AFK Csikszereda II (duminică, ora 12.00)
Sporting Vaslui - LPS Galați (sâmbătă, ora 12.00)
FCSB - Dinamo București (duminică, ora 12.00)
CSA Steaua - FC Viitorul (sâmbătă, ora 12.00)
Sport Team București - Petrosport Ploiești (sâmbătă, ora 12.00)
Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor U19, Liga Elitelor, Seria Est.

Juniori B U17 - Liga Elitelor (născuţi după 1 ianuarie 2002)
Etapa 15:
Ceahlăul Piatra Neamț - ACS Tâmpa Brașov (duminică, ora 14.00)
Poli Iași - LPS Focșani (sâmbătă, ora 10.00)
FCSB - Dinamo București (sâmbătă, ora 14.00)
Rapid București - FC Viitorul (sâmbătă, ora 14.00)
FC Voluntari - Concordia Chiajna (sâmbătă, ora 14.00)
Miercuri (10 aprilie), într-o restanță din etapa a 12-a:
ACS Tâmpa Brașov - FC Viitorul 1-0 (Robert Cuiban 78-pen.)
Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor U17, Liga Elitelor, Seria Est.

Juniori C U15 - Liga Elitelor (născuţi după 1 ianuarie 2004)
Etapa 10:
Kinder Constanța - Unirea Slobozia (sâmbătă, ora 10.00, teren Techirghiol)
FC Viitorul - Dunărea Călărași (sâmbătă, ora 10.00, Complex Academia Hagi)
AS CS Farul - Callatis Mangalia (sâmbătă, ora 10.00, teren CFR)
Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor C U15.

Juniori D U13 (născuţi după 1 ianuarie 2006)
Etapa 17:
FC Viitorul 2006 - ACS Luceafărul (sâmbătă, ora 12.00, Complex Academia Hagi)
Axiopolis Cernavodă - Callatis Mangalia (sâmbătă, ora 14.00, teren Cernavodă)
ACS Performer - SSC Farul (sâmbătă, ora 11.00, teren CFR 3)
Victoria Cumpăna - AS CS Farul (duminică, ora 17.00, teren Cumpăna)
AS CS Farul II - Academia Hagi 2007 (sâmbătă, ora 11.30, teren sintetic Farul)
CS Năvodari stă.
Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor D U13.

Juniori E U11 (născuţi după 1 ianuarie 2008)
Etapa 20:
AS CS Farul - ASSF Mangalia (sâmbătă, ora 15.15, teren sintetic Farul)
Kinder Constanța - AS CS Farul II (duminică, ora 10.00, teren Techirghiol)
ACS Luceafărul - FC Viitorul 2008 - AMÂNAT
CS Eforie - Victoria Cumpăna (vineri, ora 10.30, teren sintetic Eforie Nord)
Academia Hagi 2009 - Kinder Constanța II (sâmbătă, ora 13.00, Complex Academia Hagi)
AS CS Farul III - ACS Performer 2-3 - meci disputat joi
Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor E U11.