Juniori A U19 Elită (născuţi după 1 ianuarie 1999)
Etapa 5:
Dunărea Călărași - FC Viitorul - AMÂNAT (se va juca pe 29 noiembrie)
CSS Târgoviște - CSM Poli Iași (sâmbătă, ora 12.00)
Concordia Chiajna - FC Voluntari (duminică, ora 12.00)
Dinamo București - Viitorul Argeș (duminică, ora 12.00)
LPS Iași - Juventus București (sâmbătă, ora 12.00)
Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor U19, Seria EST.

Juniori B U17 Elită (născuţi după 1 ianuarie 2001)
Etapa 5:
Dunărea Călărași - FC Viitorul (sâmbătă, ora 14.00)
Petrosport Ploiești - LPS Piatra Neamț (sâmbătă, ora 12.00)
Concordia Chiajna - Regal Sp. București (duminică, ora 14.00)
Dinamo București - Steagu Roșu Brașov (duminică, ora 14.00)
Sporting Juniorul Vaslui - Juventus București (sâmbătă, ora 14.00)
Miercuri (8 noiembrie), într-o restanță din etapa a 3-a:
LPS Piatra Neamț - FC Viitorul 0-2 (Antonio Dumitrescu 55, Vlăduț Ștefănescu 63)
Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor U17, Seria EST.

Juniori C U15 (născuţi după 1 ianuarie 2003)
Etapa 11:
FC Viitorul - ACSSC Farul (sâmbătă, ora 9.00, Complex Hagi)
Viitorul Fîntînele - ACS Performer (sâmbătă, ora 14.00, teren Fîntînele)
Kinder Constanța - CS Năvodari (sâmbătă, ora 10.30, teren Voința)
ASSF Mangalia - Axiopolis Cernavodă (sâmbătă, ora 14.00, Central Mangalia)
Academia Farul II - Portul Constanța
CSO Ovidiu - Academia Farul (sâmbătă, ora 15.00, Complex Hagi)
Joi (16 noiembrie), restanță din etapa a 2-a:
Kinder Constanța - ACSSC Farul (joi - 16 noiembrie, ora 15.00, teren Voința)
Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor C U15.

Juniori D U13 Elită (născuţi după 1 ianuarie 2005)
Etapa 11:
FC Viitorul - ACSSC Farul (sâmbătă, ora 10.30, Complex Hagi)
Viitorul Fîntînele - ACS Performer (sâmbătă, ora 15.30, teren Fîntînele)
Kinder Constanța - CS Năvodari (sâmbătă, ora 12.30, teren Voința)
ASSF Mangalia - Axiopolis Cernavodă (sâmbătă, ora 12.30, Central Mangalia)
CFR Constanța - Carsium Hîrșova
FC Viitorul II - Academia Farul (sâmbătă, ora 16.30, Complex Hagi)
Miercuri (15 noiembrie), restanță din etapa a 2-a:
Kinder Constanța - ACSSC Farul (miercuri - 15 noiembrie, ora 15.30, teren Voința)
Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor D U13.

Juniori E U11 Elită (născuţi după 1 ianuarie 2007)
Etapa 9:
FC Viitorul - ASSF Mangalia (sâmbătă, ora 11.00, Complex Hagi)
CS Năvodari - ACSSC Farul (sâmbătă, ora 9.00, Complex Năvodari)
ACS Luceafărul Constanța - Academia Farul (sâmbătă, ora 13.00, teren CFR)
Victoria Cumpăna - Sporting Năvodari (sâmbătă, ora 11.30, teren Cumpăna)
Academia Hagi 2008 - ACS Performer (sâmbătă, ora 12.00, Complex Hagi)
Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor E U11.