Juniori A U19 - Liga Elitelor (născuţi după 1 ianuarie 2000)
Etapa 7:
Sport Team București - AFK Csikszereda II (sâmbătă, ora 12.00)
CSA Steaua - Petrosport Ploiești (sâmbătă, ora 12.00)
FCSB - FC Viitorul (duminică, ora 12.00)
Sporting Vaslui - Dinamo București (sâmbătă, ora 12.00)
Ceahlăul Piatra Neamț - LPS Galați (duminică, ora 12.00)
Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor U19, Etapa Preliminară, Seria a 5-a.

Juniori B U17 - Liga Elitelor (născuţi după 1 ianuarie 2002)
Etapa 7:
FC Voluntari - ACS Tâmpa Brașov (duminică, ora 14.00)
Rapid București - Concordia Chiajna (sâmbătă, ora 14.00)
FCSB - FC Viitorul (duminică, ora 14.00)
Poli Iași - Dinamo București (sâmbătă, ora 10.00)
Ceahlăul Piatra Neamț - LPS Focșani (duminică, ora 14.00)
Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor U17, Etapa Preliminară, Seria a 5-a.

Juniori C U15 - Liga Elitelor (născuţi după 1 ianuarie 2004)
Etapa 3:
FC Viitorul - Kinder Constanța (sâmbătă, ora 10.00, Complex Academia Hagi)
Unirea Slobozia - AS CS Farul (sâmbătă, ora 10.00, stadion 1 Mai Slobozia)
Dunărea Călărași - Callatis Mangalia (duminică, ora 12.00, stadion Prefab Modelu)
Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor C U15.

Juniori D U13 (născuţi după 1 ianuarie 2006)
Etapa 10:
Axiopolis Cernavodă - FC Viitorul 2006 (sâmbătă, ora 15.00, teren Trust Cernavodă)
ACS Performer - Victoria Cumpăna (sâmbătă, ora 10.30, teren CFR)
Callatis Mangalia - AS CS Farul II (sâmbătă, ora 11.30, Central Mangalia)
CS Năvodari - Academia Hagi 2007 (sâmbătă, ora 11.00, teren Chimia sintetic)
ACS Luceafărul - AS CS Farul (duminică, ora 12.00, teren CFR)
SSC Farul stă.
Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor D U13.

Juniori E U11 (născuţi după 1 ianuarie 2008)
Etapa 10:
Kinder Constanța - ASSF Mangalia (sâmbătă, ora 12.00, teren Voința)
ACS Performer - Victoria Cumpăna (sâmbătă, ora 15.30, teren Farul sintetic)
CS Eforie - Kinder Constanța II (vineri, ora 17.30, teren sintetic Eforie Nord)
Academia Hagi 2009 - AS CS Farul III (sâmbătă, ora 9.00, Complex Academia Hagi)
AS CS Farul - FC Viitorul 2008 (sâmbătă, ora 12.30, teren CFR)
AS CS Farul II și ACS Luceafărul stau.
Miercuri (7 noiembrie), într-o restanță din etapa a 9-a:
FC Viitorul 2008Academia Hagi 2009 7-2 (Pătru 6, Dimcică / C. Mihai, Pambuca)
Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor E U11.